Çoğu insan ev taşımanın halen eskisi gibi çok zor olduğunu zannediyor. Ancak Mimar Sinan evden eve nakliyat bunun ne kadar kolay bir işlem olarak yapıldığının en büyük kanıtıdır. Son derece dikkatli şekilde hareket eden personelimiz sayesinde, hassasiyet derecesine göre sınıflandırmış olduğunuz eşyalarınızı taşıyoruz.

Mimar Sinan Nakliyat

Ev taşıma süreci belli bir sistem içinde yapılır. Mimar Sinan Evden Eve Nakliyat olarak planlı bir biçimde hareket ederek eşyalarınızı taşıyoruz. Bunun için izlenecek olan yol şöyledir;

• Bizi dilediğiniz zaman dilimi içerisinde arama şansınız vardır. Hem hafta sonları hem de hafta içlerinde hizmetlerimizi veriyoruz.

• Adres bilgisinin verilmesinin yanı sıra eşya hakkında da gerekli olan her türlü veri elde edilmelidir. Ne kadar çok eşya söz konusu ise ona göre bir kamyon kullanılır. Tüm taşıtlarımız brandalı olduğu için nakliye işlemleri her mevsimde gerçekleştirilmektedir.

• Tüm eşyaların kategorisi ve hassaslık derecesi oldukça önemlidir. Buna göre bir sınıflandırma yapılır.

• Mimar Sinan evden eve nakliyat olarak artık çok geride kalmış olan taşımacılık sistemlerini kullanmıyoruz. Gerçekleştirilmiş olan tüm analiz ve sınıflandırmaların ardından evin bulunduğu kat baz alınarak asansör kullanılır. Bunlar kamyonların arkasına takılan ve kapasitesi çok uzun olan iskelelerdir. Hem güvenli hem de hızlı bir biçimde çalışılmasını sağlar. Bundan dolayı avantaj anlamına gelmektedir.

Asansörün üstünde bir görevli bulunmaz. Balkon ya da pencereden kullanılabilir. Görevliler evin içinden eşyayı bunun üstüne koyarlar. Daha sonra aşağıdaki personel tek bir düğmeyle asansörü çeker. Bu sayede çok zaman kaybı olmadan eşyalar kamyonun karoser kısmına koyulur. Aynı işlem yeni evi varıldıktan sonra da tekrar edilir. Bu sayede problem yaşanmasının önüne geçilmektedir. Oldukça profesyonel bir biçimde yapılan bu işlemler sayesinde eşyalarınızın taşınması da tamamlanmış olur. Ücret talebimiz çok yüksek değildir.