Eyüp Ofis Taşımacılık Günümüzde Nakliyat sektöründe bireysel tüketiciye yönelik hizmetlerin yanı sıra kurumsal müşterilere yönelik taşımacılık çözümleri sunulabilmektedir. Firmamız, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Eyüp ilçesindeki kurum ve kuruluşların taşınma işlemlerine de profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ofis yoğunluğunun yüksek seviyede olduğu Eyüp ilçesindeki kurumsal taşınma işlemlerinin en uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Eyüp taşımacılık firmamızın ofis taşımacılığı çözümleri ile kurum ve kuruluşlar işleyişlerinde ciddi aksaklıklar yaşamadan ister şehir içi ister de şehirlerarası olarak taşınmalarını gerçekleştirebiliyor. Uzman nakliye personellerimiz tarafından ofislerin çalışma programlarına uygun olarak düzenlenen nakliye süreciyle tamamen kaliteli ve sorunsuz bir taşınmanın gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Ofis taşımada sürecin süratle tamamlanması oldukça büyük bir önem taşıyor. İşleyişin uzun süreler aksamasının oluşturabileceği sorunların önüne geçilebilmesi için mutlaka taşımanın belirli bir program dahilinde gerçekleştirilmesi gerekir. Eyüp taşımacılık firmamızın uzman eksperleri tarafından ofiste ve taşıma yapılacak güzergahta yapılan incelemeler neticesinde o ofis için en uygun olan nakliye prosedürü belirlenir. Böylelikle ofisin çalışma saatleri dışındaki zaman dilimleri içerisinde sistematik biçimde ofisin yeni adresine taşınması ve yeni çalışma saatinde işleyişe hazır pozisyona getirilmesi sağlanır. Firmamızın kurumsal müşterileri için sunduğu ekspertiz hizmeti tamamen ücretsizdir.

Ofislerde kullanılan ofis mobilyaları ve ofis teknolojileri ile ilgili bilgiye ve taşınmalarına ilişkin deneyime sahip olan Eyüp taşımacılık firmamızın personelleriyle ofisiniz güvenle yeni adresine taşınmaktadır. Ofisinizde taşınacak her bir eşya için özel paketleme işlemi uygulanarak, taşımadan doğabilecek tüm risklerin minimalize edilmesini sağlıyoruz. Böylelikle ofis eşyalarınızın nakliyesi esnasında firmamız sorumluluğunda zarar görmemelerini güvence ediyoruz. Özel nitelik, boyut ve fonksiyonlara sahip olan ofis eşyalarınız için özel olarak üretilmiş ambalajlama malzemelerini kullanarak, paketleme gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyaların koruma altına alınmasının ardından prosedüre uygun şekilde nakliye ekibimiz tarafından nakliye aracınıza yüklenerek, planlanan şekilde yeni ofisinize nakliyeleri tamamlanır. Ofis taşımacılığı hizmetlerimiz nakliyat sözleşmesi ile yasal zemine oturtulur. Böylelikle hem tamamen kurumsal bir taşımacılık hizmetinden yararlanılmasını hem de tüm hakların yasal güvence altında bulunmasını sağlayabiliyoruz.